O nas

Jesteśmy producentem domów drewnianych z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem – od 1973 r. łączymy wiedzę teoretyczną i projektową z praktyką. 

Historia firmy Edmar

Domy z drewna produkowane są przez firmę Edmar od 1973 r. Od początku istnienia, działamy pod Inowrocławiem – w miejscowości Krusza Duchowna. Tu zapewniamy ekspozycję zrealizowanych domów z drewna i przykładowe rozwiązania techniczne. Również w Kruszy Duchownej znajduje się biuro firmy oraz rozległy park maszynowy umożliwiający szybką i precyzyjną produkcję domów z drewna.

Małe domy letniskowe w Inowrocławiu

Historia marki Edmar rozpoczyna się na początku lat 70. ub. wieku. Wtedy  założyciel firmy, Edward Pietrzak (na zdjęciu z obok podczas pierwszych realizacji) zaczął pierwsze prace przy produkcji domów, których konstrukcja i wykończenie oparte zostały na materiałach drewnianych. Początkowo domki letniskowe tworzone były pod kątem potrzeb okolicznych mieszkańców. Stopniowo zasięg realizacji rozszerzał się na kolejne miasta – nie tylko Inowrocław i jego okolice. 

 

Obecnie Edmar zapewnia domy letniskowe w znacznie szerszej skali. Toruń, Bydgoszcz, Włocławek i te regiony woj. kujawsko-pomorskiego były kolejnymi lokalizacjami, w których zapewnialiśmy budynki z drewna. Stopniowo Edmar poszerzał zakres działalności, by dziś działać w zakresie ogólnopolskim. Projektujemy i tworzymy – wraz z montażem – domy letniskowe i inne zarówno w miejscowościach nadmorskich jak i w górach. W sumie postawiliśmy już ok. 4 tys. budynków w Polsce i ok. 200 za granicą. 

70-osobowy zespół specjalistów 

Rozwój firmy nie byłby możliwy, gdyby nie inwestycje zarówno w park maszynowy do produkcji domów letniskowych jak i powiększany zespół fachowców. Obecnie projekty i budowę domów z drewna realizuje i nadzoruje zespół ponad 70 osób: od konstruktorów po cieśli i specjalistów wykończeniowych.

Efekt to sprzedaż wysokiej jakości domów drewnianych zarówno dla klientów indywidualnych jak i w szerszym zakresie – dla firm czy ośrodków wypoczynkowych. 

 

Dlaczego Edmar?

9

Domy, na które Cię rzeczywiście stać

Dom letniskowy musi łączyć funkcjonalność, estetykę, wygodę, ale też akceptowalną cenę. Doskonale znajdujemy balans między jakością a atrakcyjnym cennikiem inwestycji. 

9

Opieka posprzedażowa i wsparcie techniczne

Nigdy nie zostawiamy Klientów bez doradztwa już po realizacji. Zapewniamy długi czas opieki gwarancyjnej. Możesz też liczyć na wsparcie techniczne m.in. dot. konserwacji domu z drewna. 

9

Wieloletnie doświadczenie w produkcji domów

Drewniane domy letniskowe były pasją założyciela firmy marki Edmar, Edwarda Pietrzaka. Wykorzystujemy dziś wiedzę, jaką nasi pracownicy zdobyli pod jego okiem podczas dziesiątek zleceń.

“Drewno ma w sobie coś ponadczasowego, wyjątkowego. Dokładnie te cechy trzeba przełożyć na stawiane z niego domy”

Edward Pietrzak – założyciel marki Edmar

Zakład stolarski Edmar

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 603 600 584
tel. 601 499 702

e-mail: biuro@domy-edmar.pl

Adres zakładu i prezentacja domów z drewna

Krusza Duchowna 1
88-101 Inowrocław

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-19
sobota – niedziela: po wcześniejszym ustaleniu terminu