Oferta i cennik

Ceny domków z drewna – letniskowych i małych jak i dużych, całorocznych – ustalane są indywidualnie. 

Oferta Edmar to domy letniskowe realizowane zarówno w ramach indywidualnych zamówień – np. właścicieli działki – jak i kompleksowe wykonawstwo ośrodków wczasowych. Własne zaplecze sprzętowe, logistyczne oraz duży zespół pracowników sprawiają, że zapewniamy szybką produkcję i dostarczenie domów z drewna również w dużych ilościach. 

W ten sposób Edmar realizował m.in. domki letniskowe dla ośrodków:

To tylko część z realizacji, które prezentuje m.in. galeria realizacji Edmar. W sumie portfolio budynków z drewna, które wykonał Edmar obejmuje tysiące domków wykonywanych zarówno na działkach rekreacyjnych, działkach ROD czy też dużych ośrodkach wczasowych nad morzem i w górach.

Czym charakteryzują się drewniane domy z oferty Edmaru?

Budynki stawiane przez Edmar to przede wszystkim niższe koszty podczas budowy i wykończenia wnętrza niż w przypadku typowych, murowanych. Drewno to wspaniały budulec o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych, których parametry są korzystniejsze niż takie materiały jak cegła lub beton. W efekcie koszty ponoszone na ogrzewanie budynku w skali roku są znacznie niższe. Domy z drewna – szczególnie domy letniskowe – powstają niemal w ekspresowym tempie, gdyż ich szkielet przygotowywany jest w naszej fabryce koło Inowrocławia. Na plac budowy dostarczany jest materiał, który od razu poddany jest złożeniu i ostatecznemu montażowi. 

Cennik domów letniskowych z drewna

Jedną z cech, która wyróżnia Edmar na rynku producentów domów drewnianych jest pełna indywidualizacja oferty. Nie korzystamy z gotowych modułów i nie ograniczamy Klientów do wyłącznie gotowych rozwiązań. W pełni personalizujemy ofertę domów z drewna tak, by spełniały one oczekiwania odbiorów m.in. pod kątem:

  • wymiarów poszczególnych ścian i ogólnej powierzchni
  • wyposażenia i standardu wykończenia wnętrza domu letniskowego
  • instalacji oraz elementów dodatkowych. 

W efekcie wszystkie ceny domów letniskowych ustalane są podczas rozmowy z Klientem – na podstawie jego indywidualnych oczekiwań, założeń oraz planów wykończenia. To stanowi początek ustaleń. Na podstawie pierwszego wywiadu Edmar przygotowuje kalkulację kosztów materiałów oraz wstępną wycenę realizacji. Klient – znając ogólny wariant cenowy – może dostosować go do swoich założeń budżetowych, co daje pełną kontrolę nad wydatkami

Wszystkie ceny domów drewnianych na działkę podane są szacunkowo – koszty obliczane są indywidualnie na podstawie określonych potrzeb Klienta oraz innych specyficznych założeń – np. ukształtowania terenu. Skontaktuj się z działem obsługi firmy Edmar, by poznać cennik domu letniskowego lub całorocznego obliczony na podstawie Twoich oczekiwań i założeń. 

Projekty domów letniskowych

Edmar zapewnia możliwość skorzystania zarówno z projektów przygotowanych przez naszych specjalistów jak i rozwiązań indywidualnych – ustalanych na podstawie ustaleń z klientem. 

Projekty domów letniskowych zapewniane przez Edmar to bardzo bogate zestawienie gotowych rozwiązań dostosowanych do wszystkich typów działki. Oferujemy budowę domków z drewna zarówno na ok. 400-metrowe działki typu ROD jak i budynki większe i dostosowane do potrzeb zdecydowanie innych powierzchni. 

Gotowe projekty domków z drewna to zestawienie, jakie zespół Edmar zebrał przez kilkadziesiąt lat funkcjonowania firmy. Wszystkie podlegają zmianom, poprawkom czy innym pracom pozwalającym dostosować je do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. 

 

Małe i duże domy drewniane – projekty realizacji

Projekty domów drewnianych zrealizowanych przez Edmar to bogate zestawienie zróżnicowanych formatów. Wszystkie można dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika – tak więc np. projekt domu 50-metrowego może zostać doprowadzony do rozmiaru mniejszego, np. o powierzchni 35 m2 idealnego na działki ROD. Przedstawiona galeria projektowa ma charakter poglądowy – zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem obsługi Edmar, by ustalić szczegóły domu, który odpowiada Państwa oczekiwaniom. 

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń lub napisz do nas – zapewnimy szybką i bezpłatną wycenę budowy Twojego domu z drewna.

Skorzystaj z aktualnych promocji i rabatów.

Zakład stolarski Edmar

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 603 600 584
tel. 601 499 702

e-mail: biuro@domy-edmar.pl

Adres zakładu i prezentacja domów z drewna

Krusza Duchowna 1
88-101 Inowrocław

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-19
sobota – niedziela: po wcześniejszym ustaleniu terminu