Oferta i cennik

Ceny domków z drewna – letniskowych i małych jak i dużych, całorocznych – ustalane są indywidualnie. 

Oferta Edmar to domy letniskowe realizowane zarówno w ramach indywidualnych zamówień – np. właścicieli działki – jak i kompleksowe wykonawstwo ośrodków wczasowych. Własne zaplecze sprzętowe, logistyczne oraz duży zespół pracowników sprawiają, że zapewniamy szybką produkcję i dostarczenie domów z drewna również w dużych ilościach. 

W ten sposób Edmar realizował m.in. domki letniskowe dla ośrodków:

To tylko część z realizacji, które prezentuje m.in. galeria realizacji Edmar. W sumie portfolio budynków z drewna, które wykonał Edmar obejmuje tysiące domków wykonywanych zarówno na działkach rekreacyjnych, działkach ROD czy też dużych ośrodkach wczasowych nad morzem i w górach.

Czym charakteryzują się drewniane domy z oferty Edmaru?

Budynki stawiane przez Edmar to przede wszystkim niższe koszty podczas budowy i wykończenia wnętrza niż w przypadku typowych, murowanych. Drewno to wspaniały budulec o wyjątkowych właściwościach termoizolacyjnych, których parametry są korzystniejsze niż takie materiały jak cegła lub beton. W efekcie koszty ponoszone na ogrzewanie budynku w skali roku są znacznie niższe. Domy z drewna – szczególnie domy letniskowe – powstają niemal w ekspresowym tempie, gdyż ich szkielet przygotowywany jest w naszej fabryce koło Inowrocławia. Na plac budowy dostarczany jest materiał, który od razu poddany jest złożeniu i ostatecznemu montażowi. 

Cennik domów letniskowych z drewna

Jedną z cech, która wyróżnia Edmar na rynku producentów domów drewnianych jest pełna indywidualizacja oferty. Nie korzystamy z gotowych modułów i nie ograniczamy Klientów do wyłącznie gotowych rozwiązań. W pełni personalizujemy ofertę domów z drewna tak, by spełniały one oczekiwania odbiorów m.in. pod kątem:

  • wymiarów poszczególnych ścian i ogólnej powierzchni
  • wyposażenia i standardu wykończenia wnętrza domu letniskowego
  • instalacji oraz elementów dodatkowych. 

W efekcie wszystkie ceny domów letniskowych ustalane są podczas rozmowy z Klientem – na podstawie jego indywidualnych oczekiwań, założeń oraz planów wykończenia. To stanowi początek ustaleń. Na podstawie pierwszego wywiadu Edmar przygotowuje kalkulację kosztów materiałów oraz wstępną wycenę realizacji. Klient – znając ogólny wariant cenowy – może dostosować go do swoich założeń budżetowych, co daje pełną kontrolę nad wydatkami

Wszystkie ceny domów drewnianych na działkę podane są szacunkowo – koszty obliczane są indywidualnie na podstawie określonych potrzeb Klienta oraz innych specyficznych założeń – np. ukształtowania terenu. Skontaktuj się z działem obsługi firmy Edmar, by poznać cennik domu letniskowego lub całorocznego obliczony na podstawie Twoich oczekiwań i założeń. 

Projekty domów letniskowych

Edmar zapewnia możliwość skorzystania zarówno z projektów przygotowanych przez naszych specjalistów jak i rozwiązań indywidualnych – ustalanych na podstawie ustaleń z klientem. 

Projekty domów letniskowych zapewniane przez Edmar to bardzo bogate zestawienie gotowych rozwiązań dostosowanych do wszystkich typów działki. Oferujemy budowę domków z drewna zarówno na ok. 400-metrowe działki typu ROD jak i budynki większe i dostosowane do potrzeb zdecydowanie innych powierzchni. 

Gotowe projekty domków z drewna to zestawienie, jakie zespół Edmar zebrał przez kilkadziesiąt lat funkcjonowania firmy. Wszystkie podlegają zmianom, poprawkom czy innym pracom pozwalającym dostosować je do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. 

 

Małe domy drewniane 

Niewielkie domy drewniane idealnie nadają się na działki rekreacyjne czy też popularne tereny ROD – Rodzinnych Ogrodów Działkowych. To warianty dostosowane m.in. do założeń powierzchni i ograniczeń do 35 m2. 

Duże domy drewniane

Dysponujesz większą działką lub terenem pod zorganizowany wypoczynek? To powierzchnia idealna pod większe domy letniskowe powyżej 35 m2. Projekty podlegają dostosowaniu ich do potrzeb odbiorców np. pod względem ukształtowania terenu.

Zamów bezpłatną wycenę

Zadzwoń lub napisz do nas – zapewnimy szybką i bezpłatną wycenę budowy Twojego domu z drewna.

Skorzystaj z aktualnych promocji i rabatów.

Zakład stolarski Edmar

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 603 600 584
tel. 601 499 702

e-mail: biuro@domy-edmar.pl

Adres zakładu i prezentacja domów z drewna

Krusza Duchowna 1
88-101 Inowrocław

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-19
sobota – niedziela: po wcześniejszym ustaleniu terminu